hurtownia obuwia damskiego

Znamy już trendy na wiosnę 2018!

Już dziś wiemy jakie ciuszki, będą Twoimi ulubionymi w nadchodzącym sezonie. Sprawdź trendy razem z nami!

Śmiało możemy stwierdzić, że sezon wiosenny puka do naszych drzwi. Poniżej zauważysz co nas zainteresowało we współczesnej modzie. Może akurat odnajdziesz idealną stylizację dla Ciebie. Sprawdź jakie kolory, ubrania, a także wzory i dodatki będą najbardziej pożądane przez wszystkie wielbicielki mody

Pastele zawsze trendy – kolory wiosenne

Bezapelacyjnie kolorami wiosennymi możemy nazwać wszelkie pastele. Jeżeli śledzisz sobie nowości wiesz, iż co sezon to właśnie one królują na zmianę z intensywnymi barwami. W tym sezonie nie zapominaj o odcieniach fioletu oraz czerwieni. Jak dobrze wszystko ze sobą połączysz otrzymasz niepowtarzalny powiew świeżości.

Trendy wzory pokazujące nas na pierwszym planie

Okres wiosenny pokazuje iż na ulicach wielu polskich miast królować zaczynają ponadczasowe paski, stylowe groszki oraz romantyczne kwiaty, a także ubrania posiadające tak zwane mocne przesłanie.

W wielu stylizacjach da się zauważyć ołówkowe spódnice, które pewnie nie raz i nie dwa bardziej nosiły znamię biurowego uniformu niż stylowego elementu odzieży.  Dziś śmiało napiszę, że każda kobieta bez względu na wiek zabawi się spódnicą ołówkową. Nie zapominajmy jednak o ponadczasowym trenczu, który i ty masz w swojej szafie!

Na co zwrócić dodatkową uwagę

Bezapelacyjnie można postawić również na ciekawe wzornictwo oraz printy w sukienkach.