krótkie spodnie damskie

Kiedy byłam w gimnazjum, miałam ulubioną parę szortów w jaskrawo-różowym kolorze. Na jednym z dolnych przednich rogów takich krótkich spodenek damskich był wydrukowany obraz pary pantofli baletowych. Nosiłam te krótkie spodenki damskie codziennie przez dwa lata do klasy gimnastycznej (oczywiście z koszulką). Ale potem moja talia i biodra oraz reszta ciała zaczęła się zmieniać i wyrosłam z tych ukochanych spodenek. Czułam się jakby nadszedł koniec epoki.

Krótkie spodenki damskie ze sklepu
https://zoio.pl/odziez-damska/spodnie/krotkie-spodenki szybko stały się moją nemesis. Nieporadnie podążały po moich udach, uwidaczniały części ciała, których nie chciałem mieć, i nigdy nie wydawały się dopasowane w sposób, który schlebiał mojej sylwetce. Nawet dzisiaj rzadko noszę szorty, co jest rodzajem wstydu, bo kocham swoje nogi! Chcę je pokazać, ale po prostu nie podoba mi się to, jak wyglądają w spodenkach. Zamiast tego zazwyczaj trzymam się więc sukienek i podobnych ciuchów.

krótkie spodnie damskie

Jeśli poszukujesz pary szortów, ale nie jesteś pewna co do długości, dobrą zasadą jest znalezienie stylu, który jest gdzieś po środku. Szorty o średniej długości uda są uniwersalnie atrakcyjne. Należy o tym pamiętać, aby uniknąć wybierania pary, która jest zbyt krótka lub zbyt długa.

Kup szorty, które podkreślę twoją sylwetkę. Istnieją wszelkiego rodzaju stylowe opcje dla kobiet wszystkich kształtów i rozmiarów. Rozważ swoje proporcje, aby wybrać odpowiedni styl dla swojego typu ciała.

Rozważ swój wzrost. Dłuższe krótkie spodnie tworzą wrażenie krótszych nóg, natomiast krótkie szorty wydłużają nogę, dając wrażenie wyższego wzrostu. Zagraj bezpiecznie. Kobiety o wyższym wzroście mogą znaleźć stylowe i płaskie spodenki, które uderzają w okolice połowy uda.

Rozważ dopasowanie: Szorty, które rozchodzą się ku dołowi, zamiast przytulać udo, są bardziej atrakcyjne zarówno dla małych dziewczyn, jak i bardziej rozwiniętych kobiet. Najlepsze są długie spodenki, takie jak spodenki do uda czy Bermudy, podczas gdy wyższe kobiety mogą znaleźć dłuższe spodenki dla siebie.

Niektóre kobiety lubią długie spodenki podczas gdy inne szukają parę, która jest po prostu wystarczająco długa! Niektóre lubią eleganckie, opływowe krótkie spodenki damskie, a inne chcą stylowe kieszenie. Niektórzy lubią spandex, a inni chcą mieć miękkie spodenki damskie! Jeśli chodzi o najlepsze krótkie spodenki, znalezienie idealnej pary jest prawie niemożliwe.