Już jesienią 2018 roku znani projektanci i domy mody zaprezentowali, co będzie na topie wiosną i latem w 2019 roku.  Warto zainteresować się tym tematem, aby z nadejściem cieplejszych dni wyglądać modnie. Każdy na pewno znajdzie  coś dla siebie. Warto również poruszyć najmodniejszych kolorach, które będą hitem zbliżających się miesięcy. 

Modne dodatki – dopełnienie Twojego stylu

W miesiącach wiosna-lato 2019 będziemy mogły zauważyć pewnego rodzaju powrót starszych trendów. Jednak zjawisko te nie jest niczym nowym w modowym świecie. Styl, który po jakimś czasie odszedł w zapomnienie wraca. Pierwszym modnym dodatkiem, który powinien znaleźć się w naszej garderobie jest opaska. Kojarzona raczej z modą lat 90. ponownie wróciła. Myśląc o tym dodatku od razu przypominają mi się moje dziecięce lata, gdy wręcz uwielbiałam je nosić. Na wybiegach takich domów mody jak Prada, czy Saint Laurent mogliśmy  zobaczyć różnego rodzaju propozycje. Delikatne z połyskującymi elementami, grube, przyozdobione satyną. Do wyboru, do koloru.

W 2018 roku wielkim hitem były bransoletki na kostkę z muszelek. W tym roku moda ta uległa lekkiej zmianie. Ta część biżuterii nadal będzie na topie, tyle, że w innym wydaniu. Teraz zamiast muszelek powinnyśmy wybrać raczej złoty łańcuszek, czy modele ozdobione kolorowymi koralikami. 

Modne dodatki - bransoletka na kostkę
Modne dodatki – bransoletka na kostkę

Warto również zaopatrzyć się w kwiecistą apaszkę. Jest to dodatek, który możesz zawiązać klasycznie na szyi. Idealnie sprawdzi się też jako wiązanie wokół głowy, które kojarzone jest ze stylem pin up girls.

Kolorowo w Twojej szafie

Cieplejsze pory roku kojarzone są zazwyczaj z żywymi, jasnymi kolorami. Nie inaczej będzie w tym roku. Największym hitem będą przede wszystkim pastelowe kolory. Możesz zdecydować się na ubrania w kolorze delikatnej mięty. Barwa ta sprawdzi się idealnie w delikatnych i zwiewnych materiałach, które podkreślą jej subtelność.

Konkurencją dla pasteli będzie na pewno soczysta pomarańcza, która będzie zdecydowanym hitem. Nawet najmniejszy dodatek w tym kolorze sprawi, że inni będą wiedzieć o Twojej znajomości najnowszych trendów.

Modne dodatki - soczysta pomarańcza
Modne dodatki – soczysta pomarańcza

Jak podoba się Wam zapowiedź nadchodzącego sezonu? Macie już swoich faworytów, które chcecie mieć w szafie?