kurtka wiosenna

Ciepło i komfortowo – kurtki na wiosnę!

Nie od zaraz wiadomo że jeśli chcesz zachować i wygląd i zdrowie to przy ciągłych zmianach pogody kurtki są najlepsze. Sprawdź moją opinie , stylizacje i porady.

Gdyby zastanowić się nad tym w szerszym zastawieniu to nasza kurtka wiosenna z ZOiO nie tylko pełni funkcję ochronną ale też zapewnia nam odpowiednią prezencję. Jest to przecież niesłychanie ważne żeby prezentować się w stopniu najmocniejszym. Nic tak nie oddaje uroku jak dobrze zrobione stylizacja. Łączy się w każdym bądź razie i ze spódnicą i ze spodniami. Co jest przecież najważniejsze daje nam najwięcej upiększenia. Kocham to że można się wyrazić inaczej niż w stylowo-typowy sposób.

Moda a komfort.

Wcale nie musi się wykluczać a powiem więcej. Może się łączyć i sobie spokojnie pomagać. Nie tracisz wiele łącząc bezpieczeństwo z dobrym wyglądem. Dlatego bomberka, ramoneska czy klasyczna kurtka wiosenna będzie dobrą odpowiedzią na szukaną synergię pomiędzy tymi dwoma. Ja często używam całej odzieży wierzchniej do wyrażania pewnych emocji, indywidualizmu, buntu i połączenie tego z sukienką. To wszystko zaprocentuje czymś więcej. Ostatnio moje ukochane połączenie to szara kurtka i błękitna lub miętowa sukienka. Fajne lekkie połączenie sprzyja dobrej aurze i budowania fajnej kreacji. Zawsze chętnie pokazuje że mogę nieco więcej. I że z pierwszej myśli coś nielogicznego splata się w spójną całość.

To wszystko ma sens.

Wszystko powstało w jakimś celu i ma swoją potrzebę. Dlatego warto wpatrywać się we wszystko. Wszytko co inspiruje zawsze wyjdzie nam na plus i dlatego warto to wykorzystywać i czerpać tyle ile się da. Moja moda to nie tylko zbiór standardów i opierania się w około powszechnie znanych zasad. Lubię je łamać dlatego chętnie mimo niespójności zawsze celuje w równowagę. Dlatego że jednak zbyt jaskrawa lub zbyt przesączona kreacja wyjdzie nam bardzo na złe. A zachowanie proporcji lekkości do awangardy jest podejściem zdrowym. Kocham jeśli wszystko jest przemyślane.